johannes.ee
 

Head raamatusõbrad!

Johannes Esto Ühinug kirjastusele on ilmunud kaks uut raamatut.

Tiiu Väinsaar, TERVIS KOGU ELUKS. Püha Hildegardi taimeravi saladused. Teine raamat. Ettetellijad saavad oma raamatud kätte vastavalt tellimise kohale: Eesti Piibliseltsist, Tallinna kristlikust raamatukauplusest Logos ja Tartu Pauluse raamatupoest. Johannes Esto Ühingu kodulehelt tellijatele saadetakse raamatud lähiajal välja.

Juune Holvandus, PUNASEST MEREST JORDANI JÕENI. Iisrael ja Palestiina. Väike reisijuht. See raamat tahab abiks olla kõigile, kes plaanivad reisida Pühale maale või lihtsalt tunnevad selle kohta huvi. Kogenud reisijuht Juune Holvandus jagab lugejatega oma läbielamusi ja kogemusi ning annab praktilisi viiteid.

 ---

Tiiu Väinsaar
TERVIS KOGU ELUKS. Püha Hildegardi taimeravi saladused. Teine raamat
Püha Hildegardi taimeravi teises raamatus räägitakse hingamisteedest, närvisüsteemist ja neerudest. Tutvustatakse Hildegardi ravivahendeid nendega seotud haiguste puhul, samuti antakse ülevaade Hildegardi paastumise meetodist ja aadrilaskmisest.
- - -

 

 
Juune Holvandus

PUNASEST MEREST JORDANI JÕENI. Iisrael ja Palestiina. Väike reisijuht

Hea eestlasest reisija!

KUS Pühal Maal tajuda kristluse algust ja pühadust?
KUIDAS praegu aru saada Iisraelist – poole Eesti suurusest riigist, mille sees on veel teine, ametlikult mitte riigi staatuses Palestiina?
Võta see raamat appi. 
Tema põhivõlu on sealsete usundite, kultuuride ja lihtsalt olemasolu eest peetud võitluste aja- ja olevikulugude isikupärane tunnetamine. 
Leiad siit kogenud, sisulise, tolerantse, isikupärase ja täpse reisijuhi tähtsamate paikade juurde.

- - -
 

---

Urmas Tamm
kirjastuse juhataja