johannes.ee

Head sõbrad,

rõõmuga teatan et Rein Õunapuu raamat "Lootusõpetuse lood" on ilmunud. Kodulehelt ettetellijate raamatud on viidud posti ja peaksid lähiajal adressaatideni jõudma. Nendel, kes tellisid raamatu Tallinna poest "Logos" või Tartu Pauluse raamatupoest, palun lahkesti oma eksemplarile poodi järgi minna.

Head lugemist!
 

- - -

Raamatuesitlused toimuvad Tallinnas ja Tartus 11. novembril:

kell 13.00 Eesti Piibliseltsis (Kaarli pst 9, Tallinn)
kell 18.00 Johannes Esto Ühingu majas (Näituse 3, Tartu)

Kõik huvilised on oodatud!

 

- - -

 

Rein Õunapuu

Lootusõpetuse lood

Sellest raamatust leiad palju lugusid: naljakaid, kummalisi, liigutavaid, dramaatilisi, kiiksuga, ootamatu lõpuga...

 Mõned neist on juhtunud minu endaga, mõned on teistelt kuuldud, pärinevad teadusmaailmast, rahvasuust või pühadest tekstidest.

 Kuid vana hea aja kombe kohaselt - mis kahjuks tänapäeval on tasapisi hääbumas - ei räägi ma neid niisama, vaid igal lool on ka moraal, igal tavatul mõttel seos praktilise eluga, igal keerulisel olukorral võimalik lahendus.

 Ennekõike aga tahan ma anda lugejale lootust, et inimlikkusel, suuremeelsusel ja mõistlikkusel on ikka veel mõtet, tegelikult ehk rohkem kui kunagi varem. Kui julgeme ise järgida kõrgemaid väärtusi, siis võime loota, et ka teistel on kergem samamoodi käituda.

Rein Õunapuu

_ _ _

 Rein Õunapuu (s. 1957) on rooma-katoliku preester, moraaliteoloog, ajakirjanik ja tõlkija, kes tegutses Eestis aastani 1996. Selle järel elab ja töötab ta Põhja-Saksamaal Niedersachseni liidumaal.

_ _ _

 

 

---

Urmas Tamm
kirjastuse juhataja