johannes.ee

Head raamatusõbrad,

Jaan Tammsalu "VM. Vaimulikud mõtisklused.Teine raamat"  ja Toomas Pauli "Teispool vaikust" on nüüd ilmunud. Ettetellijad saavad oma eksemplarid kätte vastavalt tellimise esitamise kohale. Johannes Esto Ühingu kodulehe kaudu tellijatatele saadetakse raamatud lähiajal posti teel välja.

Kõik on oodatud Jaan Tammsalu ja Toomas Pauli raamatute ühisele esitlusele, mis toimub hingedepäeval, reedel, 2. novembril Tallinna Jaani kirikus algusega kell 16.00. Autorid on kohal juba kell 15.00 ja valmis jagama autogramme

Markku Salo raamatust "Ettevaatust, nartsissist!" võib lugeja leida uut informatsiooni lisaks olemasolevatele teadmistele nartsissistidest ja muude häiretega inimeste käitumisest, millest juba varem on kirjutanud psühhiaatrid ja psühholoogid.

---

Jaan Tammsalu

VM. Vaimulikud mõtisklused. Teine raamat

Tuntud raadiohääle ja armastatud jutlustaja vaimulike mõtiskluste teine raamat käsitleb olulisi teemasid ning aitab lugejal paremini eluga toime tulla.

Jaan Tammsalu: Selle raamatuga saab 2011. aasta hingedepäeval ilmunud raamat "Vaimulikud mõtisklused. Esimene raamat" oma loogilise järje ... Kui otsida seda, mis on selles raamatus teistsugust võrreldes esimesega, siis olen siia asetanud ka mõned pikemad mõtisklused ja oma hea sõbra Tunne Kelami fotod. Raamatu lõppu, värvifotode juurde olen lisanud vanu keldi palveid, õnnistussoove ja katkeid luuletustest, mis on eelnevalt ilmunud raamatutes „Keldi palved“ ja „Keldi palvemeel“.

_ _ _

 
 

Toomas Paul

Teispool vaikust

Oleks hea, kui inimene saaks sammuda sirge seljaga läbi elu, hoida oma põhimõtetest kindlalt kinni. Ka selliseid on olnud, kõigil aegadel. Ent mõni peab leppima alanduse orust läbi minemisega. Annad survele järele, toimid nii nagu kõik teised, ei jookse peaga vastu müüri... Õnnelik on see, kes suudab kibedasti nuttes salgamist kahetseda, uskuda, et talle veel andeks antakse.

_ _ _

 

 

Markku Salo

Ettevaatust, nartsissist!

Advokaat Markku Salo (1953–2012) raamatus vaetakse nartsissistliku isiksusehäirega inimeste käitumist ja nende mõttelaadi iseärasusi. Pereõigusele keskendunud ja enam kui kolmesajas kohtuvaidluses karastatud jurist jagab oma tähelepanekuid nartsissismihäirega inimestest. Soomes 2009. aastal ilmunud ja meedia tähelepanu pälvinud raamat käsitleb praktilisest aspektist küsimusi ja probleeme, mis tekivad nartsissistliku käitumise tagajärjel nii paari- kui ka töösuhetes ning mida peab sageli lahendama kohtusaalis.

Raamat on kirjutatud ennekõike nartsissisti ohvriks muutunud inimestele. Salo õpetab, kuidas nartsissisti ära tunda, ja kirjeldab trikke, mida nad kaasinimestega manipuleerimiseks kasutavad.

 

 

---

Urmas Tamm
kirjastuse juhataja