johannes.ee

Alanud on ettetellimine kahele hingekosutavale raamatule: Jaan Tammsalu, "Vaimulikud mõtisklused. Teine raamat" ning Toomas Paul "Teispool vaikust. Mõned hommikumeditatsioonid". Raamatud ilmuvad oktoobri lõpus ja nende esitlus toimub hingedepäeval Tallinna Jaani kirikus.

---

Jaan Tammsalu

VM. Vaimulikud mõtisklused. Teine raamat

Tuntud raadiohääle ja armastatud jutlustaja vaimulike mõtiskluste teine raamat käsitleb olulisi teemasid ning aitab lugejal paremini eluga toime tulla.

Jaan Tammsalu: Selle raamatuga saab 2011. aasta hingedepäeval ilmunud raamat "Vaimulikud mõtislklused. Esimene raamat" oma loogilise järje ... Kui otsida seda, mis on selles raamatus teistsugust võrreldes esimesega, siis olen siia asetanud ka mõned pikemad mõtisklused ja oma hea sõbra Tunne Kelami fotod. Raamatu lõppu, värvifotode juurde olen lisanud vanu keldi palveid, õnnistussoove ja katkeid luuletustest, mis on eelnevalt ilmunud raamatutes „Keldi palved“ ja „Keldi palvemeel“.

_ _ _

 
 

Toomas Paul

Teispool vaikust

Oleks hea, kui inimene saaks sammuda sirge seljaga läbi elu, hoida oma põhimõtetest kindlalt kinni. Ka selliseid on olnud, kõigil aegadel. Ent mõni peab leppima alanduse orust läbi minemisega. Annad survele järele, toimid nii nagu kõik teised, ei jookse peaga vastu müüri... Õnnelik on see, kes suudab kibedasti nuttes salgamist kahetseda, uskuda, et talle veel andeks antakse.

 

Külastage Johannes Esto Ühingu kirjastust ka Facebookis

---

Urmas Tamm
kirjastuse juhataja