johannes.ee

Jätkub ettetellimine Arne Hiobi raamatule: Püha maa, juudid ja Jeesus.

Vaid aprillikuus on võimalik osta raamat soodsa ettetellimishinnaga 15,- eurot. Hind hiljem raamatupoodides on ca 22-23 eurot. 

Kaunilt kujundatud suures formaadis mahukas raamat on praktiline infoallikas kõigile Püha maa sõpradele. Raamat ilmub mai alguses.

Raamatut saab ette tellida Tallinna Jaani kirikust, Tallinna kristlikust raamatukauplusest "Logos", Tartu Pauluse raamatupoest ja Johannes Esto Ühingu kodulehelt.

---

Arne Hiob

Püha maa, juudid ja Jeesus

Raamat on mõeldud kõigile, keda köidab püha maa, eelkõige aga ajaloo- ja teoloogiahuvilistele, nii lugejaile kui ka pühal maal rändajaile. Iisraeli külastamine ja selle paikade tundmaõppimine on soovitatav kõigile – olgu usu või kultuuri seisukohalt. Pole tõsi, et algsetest paikadest pole enam midagi teada. Iisraeli maa on küll korduvalt rusudeks lõhutud ja kultuurikiht meetritesse kasvanud, kuid katkematult edasielanud põlvkonnad on fikseerinud algsete paikade asukohad. Tundliku meelega rändurid võivad praegugi tajuda pühal maal teatud kummalist nähtamatut dimensiooni, mis mõjub kivisid läbistades lausa füüsiliselt.

_ _ _

 

Külastage Johannes Esto Ühingu kirjastust ka Facebookis

---

Urmas Tamm
kirjastuse juhataja