johannes.ee

Alanud on ettetellimine Arne Hiobi raamatule: Püha maa, juudid ja Jeesus. Soodsa ettetellimishinnaga on seda raamatut võimalik osta kuni 30. aprillini. Raamat ilmub mais. Esitlus toimub 17. mail kell 13.00 Tallinna Jaani kirikus.

Ilmunud on uus raamat Silmaja-sarjas: Anselm Grün, Elu surmast.

---

Arne Hiob

Püha maa, juudid ja Jeesus

Raamat on mõeldud kõigile, keda köidab püha maa, eelkõige aga ajaloo- ja teoloogiahuvilistele, nii lugejaile kui ka pühal maal rändajaile. Iisraeli külastamine ja selle paikade tundmaõppimine on soovitatav kõigile – olgu usu või kultuuri seisukohalt. Pole tõsi, et algsetest paikadest pole enam midagi teada. Iisraeli maa on küll korduvalt rusudeks lõhutud ja kultuurikiht meetritesse kasvanud, kuid katkematult edasielanud põlvkonnad on fikseerinud algsete paikade asukohad. Tundliku meelega rändurid võivad praegugi tajuda pühal maal teatud kummalist nähtamatut dimensiooni, mis mõjub kivisid läbistades lausa füüsiliselt.

_ _ _

 
 

Anselm Grün

Elu surmast

Selle raamatu ajendiks oli Anselm Grüni enda raske haigus ja soov aidata meil vabaneda hirmust surma ees. Oma teosega kutsub Grün meid üles julgemini elama ja oma elu saladusele jälile jõudma.

 

Külastage Johannes Esto Ühingu kirjastust ka Facebookis

---

Urmas Tamm
kirjastuse juhataja