johannes.ee

Head raamatuhuvilised,

täname kõiki, kes on ettetellimise kaudu toetanud kahe väärt raamatu väljaandmist:

Toomas Paul, Arm ja aare ning Jaan Tammsalu, VM. Vaimulkud mõtisklused.

Nendele, kes ei ole kasutanud seda head võimalust, tuletame meelde, et veel on aeg soetada need raamatud endale või kinkimiseks sõbrale soodsa hinnaga. Ettetellimine lõpeb homme õhtul.

Raamatuid saab tellida Johannes Esto Ühingu kodulehelt, Tallinna Jaani kirikust, Tallinna kristlikust raamatukauplusest "Logos" ja Tartu Pauluse raamatupoest.

---

Toomas Paul

Arm ja aare. 7 x 7 hommikupalvust

Raamat sisaldab valiku aastatel 2005 - 2011 Vikerraadios peetud hommikupalvustest.

Kui küsida, kellele Eestimaa vaimulikest on meie rahvusringhäälingus kõige rohkem sõna antud, siis on vastata lihtne. See on doktor Toomas Paul. Miks talle? Põhjusi on mitmeid, üks aga on kahtlemata raadiorahva soov olla kindel saate kvaliteedis. Mees, kes on tõlkinud Uue Testamendi kreeka keelest eesti keelde ja kirjutanud ülimalt põhjaliku doktoritöö Eesti piiblitõlkimise ajaloost, võiks ju raadiosalvestustele minna lootuses, et küll ta ka kohapeal improviseerides midagi öeldud saab. Hoolimata oma rikkalikust varasalvest, Toomas Paul nii ei arva. Ta teab, kui palju on kuulajaid. Ta hoolib igast inimesest ja astub nädala hommikupalvuste salvestuseks stuudiouksest sisse, seitse paberit peos.

 Jaan Tammsalu

_ _ _

 
 

Jaan Tammsalu

VM. Vaimulikud mõtisklused

Esimene valik Tartu Pereraadios viimastel aastatel kõlanud vaimulikest mõtisklustest.

Jaan Tammsalu: "Tavaliselt loen mina raamatuid, aga olen leidnud ühe raamatu, mis loeb mind." Umbes nii on keegi kord kirjutanud Piibli kohta. Minagi olen seda kogenud. Vaimulikud mõtisklused on raamat, milles püüan Piibli tekstide abil vaadelda elu, juhatada teed, lohutada ja julgustada.

 

Külastage Johannes Esto Ühingu kirjastust ka Facebookis

---

Urmas Tamm
kirjastuse juhataja