johannes.ee

Silmaja-sarjas ilmus kümnes raamat: Anselm Grün, Eluunistused.

 

Jätkub ettetellimine kahele raamatule: Toomas Paul, Arm ja aare ning Jaan Tammsalu, VM. Vaimulkud mõtisklused. Soodsa ettetellimishinnaga on neid raamatuid võimalik osta kuni 30. septembrini.

---

Anselm Grün

ELUUNISTUSED. Teeviit õnnele. SILMAJA 10

Kas polnud me nooruses veendunud, et suudame kunagi kõike paremini teha kui „vanad” ja muuta maailm helgemaks?
 Kuid mis on meie unistustest saanud? Kas oleme soodsad võimalused ära kasutanud ja oma eluunistused täide viinud? Või tunneme, et oleme nurjunud, sest meil oli ehk liiga vähe julgust ja võib-olla jäi vajaka ka fantaasiast?
 Oma raamatus kirjeldab Anselm Grün eluunistuste liike. Ühtlasi näitab ta meile, kuidas on võimalik oma eluunistustega ümber käia ka siis, kui need pole täitunud. Sest unistused annavad meile alati impulsse, olgu nad täide läinud või teostamata jäänud, ning aitavad meil elus leida mõtte ja suundumuse.

_ _ _

 

ETTETELLIMINE!

Toomas Paul

Arm ja aare. 7 x 7 hommikupalvust

Raamat sisaldab valiku aastatel 2005 - 2011 Vikerraadios peetud hommikupalvustest.

Kui küsida, kellele Eestimaa vaimulikest on meie rahvusringhäälingus kõige rohkem sõna antud, siis on vastata lihtne. See on doktor Toomas Paul. Miks talle? Põhjusi on mitmeid, üks aga on kahtlemata raadiorahva soov olla kindel saate kvaliteedis. Mees, kes on tõlkinud Uue Testamendi kreeka keelest eesti keelde ja kirjutanud ülimalt põhjaliku doktoritöö Eesti piiblitõlkimise ajaloost, võiks ju raadiosalvestustele minna lootuses, et küll ta ka kohapeal improviseerides midagi öeldud saab. Hoolimata oma rikkalikust varasalvest, Toomas Paul nii ei arva. Ta teab, kui palju on kuulajaid. Ta hoolib igast inimesest ja astub nädala hommikupalvuste salvestuseks stuudiouksest sisse, seitse paberit peos.

 Jaan Tammsalu

_ _ _

 
 

ETTETELLIMINE!

Jaan Tammsalu

VM. Vaimulikuld mõtisklused

Esimene valik Tartu Pereraadios viimastel aastatel kõlanud vaimulikest mõtisklustest.

Jaan Tammsalu: "Tavaliselt loen mina raamatuid, aga olen leidnud ühe raamatu, mis loeb mind." Umbes nii on keegi kord kirjutanud Piibli kohta. Minagi olen seda kogenud. Vaimulikud mõtisklused on raamat, milles püüan Piibli tekstide abil vaadelda elu, juhatada teed, lohutada ja julgustada.

 

Külastage Johannes Esto Ühingu kirjastust ka Facebookis

---

Urmas Tamm
kirjastuse juhataja