johannes.ee
UUDISKIRI NR 1
Austatud Johannes Esto kirjastuse sõbrad!
Meie kodulehekülg on uuenenud, raamatute tellimine on muutunud kasutajale lihtsamaks. Kutsume teid leheküljega tutvuma ja raamatuid tellima. Raamatute hind on meie kodulehel soodsam kui mujal. Käesolevaga hakkame meie raamatute tellijatele saatma uudiskirja, millest saab lugeda kirjastuse uudiseid, uute ja ilmuvate raamatute tutvustusi, sooduspakkumisi jm huvitavat.
Vaata:http://www.estoraamat.ee/
Alanud on ettetellimine Nikos Kazantzakise romaanile VIIMNE KIUSATUS.

Kahekümnenda sajandi klassikasse kuuluva ajaloolise romaani on uuskreeka keelest tõlkinud Kalle Kasemaa. Juudi rahvas ootab Messiat, kuid keegi ei tea, kes ta on, millal ja kust ta tuleb. Kas see lihtne mees, samasugune kui kõik teised, võib olla Messias? Oma romaanis loob Nikos Kazantzakis, tuntud Alexis Sorbase autor, pildi inimesest, kes jagab kõiki inimese muresid ja hädasid, keda piinavad kahtlused ja kiusatused nagu iga inimest. Kazantzakisel õnnestub paljud sündmused Jeesuse elust koondada huvitavaks ja põnevaks romaaniks, kaotamata silmist selle mehe loomulikkust ja inimlikust. Kazantzakis kujutab Kristust kui eksistentsiaalset kangelast, kes võitleb Jumala tahte teostumise eest. Raamat ilmub käesoleva aasta aprillis.
Loe lisa:http://www.estoraamat.ee/book.php?code=20
Uku Masingu teoloogiliste tõlgete sarjas ilmub kuues raamat.

Uku Masingu poolt ladina keelest tõlgitud raamatus KUULSATEST MEESTEST on koos kaks samanimelist teost Hieronymuselt ja Gennadiuselt. Teksti on toimetanud ja kommentaaridega varustanud Marju Lepajõe. Raamat ilmub märtsi lõpus.
Loe lisa:http://www.estoraamat.ee/book.php?code=16
Alates veebruarist on kirjastuse kodulehel terve rida SOODUSPAKKUMISI.

Rubriigis "väga soodsalt" leiate raamatuid erinevatest valdkondadest tõeliselt hea hinnaga.
Loe lisa:http://www.estoraamat.ee/books.php?cat=2
Urmas Tamm
kirjastuse juhataja