Eelmised 1 | 2 Järgmised
Sinihabeme pruudid. Lähisuhtevägivalda kogenud naiste dokumentaallood Hind: 14.90 € 7.45 €
Kivisalu, Krista Lisa ostukorvi
Tähtvere Avatud Naistekeskuse raamat

Lähisuhtevägivald on teema, mis jääb tihtipeale võõraste pilkude eest varjatuks.
Meie kõrval elavad inimesed, kelle jaoks kodu on sõjatsoon, kus peetakse võitlusi elu ja surma peale.
Raamatus "Sinihabeme pruudid" räägivad oma loo seitse Eesti naist, kes on elanud vägivaldses suhtes.
Teemad: Psühholoogia
 
Ettevaatust, nartsissist! Hind: 11.90 € 9.52 €
Salo, Markku Lisa ostukorvi
Advokaat Markku Salo (1953-2012) raamatus vaetakse nartsissistliku isiksusehäirega inimeste käitumist ja nende mõttelaadi iseärasusi. Pereõigusele keskendunud ja enam kui kolmesajas kohtuvaidluses karastatud jurist jagab oma tähelepanekuid nartsissismihäirega inimestest. Soomes 2009. aastal ilmunud ja meedia tähelepanu pälvinud raamat käsitleb praktilisest aspektist küsimusi ja probleeme, mis tekivad nartsissistliku käitumise tagajärjel nii paari- kui ka töösuhetes ning mida peab sageli lahendama kohtusaalis.
Teemad: Eluabi, Psühholoogia
 
Positiivse mõtlemise jõud Hind: 11.90 € 9.52 €
Peale, Norman Vincent Lisa ostukorvi
Raamat on kantud sügavast murest inimeksistentsi piinade, raskuste ja heitluste vastu. Ta ei kutsu meelerahu saavutama mitte selleks, et antud elu eest kaitstud vaikusesse pageda, vaid et luua sellest energiakeskus, millest saame konstruktiivset isiklikku- ja ühiskondlikku elu ajendavat jôudu. Raamat ôpetab positiivset môtlemist, mis ei ole kuulsuse, rikkuse ja vôimu saavutamise vahendiks, vaid on usupraktikaks, mille abil kaotustest üle saada ning elus olulisi väärtusi luua. See ôpetab karmi, distsipliini nôudvat elulaadi, mis pakub aga suurt rôômu inimesele, kes on võitu saanud iseendast ja ilmas valitsevatest rasketest oludest.
Teemad: Eluabi, Filosoofia, Psühholoogia
 
Enesesisendusest – kuidas oma mõtetega toime tulla Hind: 4.95 €
Grün, Anselm Lisa ostukorvi
SILMAJA 5

"Ma ei suuda seda! Ma ei meeldi mitte kellelegi! Ma ei viitsi..." - pidevalt sisendame me endale selliste lausetega tujutust ja mõttetut hirmu ning seame niiviisi ise endale tõkkeid teele. Kuid me ütleme endale mõtteis ka teistsuguseid lauseid, selliseid, mis annavad meile jõudu ja energiat: "Võta vabalt! Pole midagi nii hullu! See pole veel maailma lõpp!"
Kes end muuta tahab, peab minema oma meeleolude juurte - enesesisenduste - manu. Seda teadsid juba vana aja kõrbeisad. Nende teadmisi oma mõtetega toimetulekust käsitleb Anselm Grün siinses klassikaks saanud raamatus.
Teemad: Eluabi, Psühholoogia, Religioon
 
Tervis kui vaimne ülesanne Hind: 4.95 €
Dufner, Meinrad, Grün, Anselm Lisa ostukorvi
SILMAJA 3

Kõik me tahame olla terved, kuid selleks on vaja ka õiget vaimset hoiakut. Antiigis ei peetud arstiteaduse ülesandeks sugugi ainult haiguste ravimist. Ka püha Benedictus õpetas tervisliku elamise kunsti. Raamat juhatab meid teel sellise teadliku elustiili juurde, milles on ühendatud hoolitsemine nii keha kui ka vaimu eest.
Teemad: Eluabi, Psühholoogia, Religioon, Tervis
 
Enneagramm. Hinge üheksa palet Hind: 14.90 €
Ebert, Andreas, Rohr, Richard Lisa ostukorvi
Frantsisklase Richard Rohri ja luteri pastori Andreas Eberti 1989. a ilmunud raamat on saanud enneagrammi teemal standardteoseks, mida on tõlgitud paljudesse keeltesse. Uus, täiendatud väljaanne pakub endiselt põhjalikku ja huvitavat üheksa tüübi kirjeldust, milles iga inimene võib end ära tunda. Raamatusse on kaasatud autorite rohked kogemused enneagrammi-alastest workshop´idest ja seminaridest ning ka lugejate tagasiside ja kommentaarid.

Raamatule on lisatud põhjalik tüübitest, mille abil on lugejal võimalik määrata isiklik enneagrammi profiil.
Teemad: Eluabi, Filosoofia, Psühholoogia
 
Võime armastada Hind: 9.90 €
Riemann, Fritz Lisa ostukorvi
Tuntud psühhoanalüütik Fritz Riemann käsitleb isikuvabadust ja isiklikku vastutust inimkooslustes läbi armastuse prisma. Elu peamine nõue on Riemanni järgi vastutus elu eest - lootmata, et miski iseenesest toimiks.
See sisaldab vastutust kasvatada varasest lapseeast alates võimet armastada ning luua ikka ja jälle inimlikku soojust ja lähedust pakkuvad tingimused selleks, et armastamise võime tärkaks ka seal, kus armastusest on olnud puudus.
Teemad: Psühholoogia
 
Ära põgene hirmu eest. Hirmude tunnistamine ja võitmine Hind: 4.95 €
Müller, Wunibald Raamat on otsas
Hirm on loomulik. Miljonid inimesed kannatavad aga kõiksugu äärmuslike hirmude all: hirm ebaõnnestumise või mahajäetuse ees, tõrjutuse või töötuse ees, hirm nõeltevõi liftide ees, haiguse või surma ees.
Teemad: Eluabi, Psühholoogia, Religioon
 
Argirituaalid Hind: 9.90 € 4.95 €
Stutz, Pierre Lisa ostukorvi
Juhatus sisemisel teel. Kes tahab tõeliselt ellu ärgata, vajab pidevat vaimu harjutamist. Sellepärast pakub see raamat uusi rituaale meie toimekas argipäevas: mediteeritakse inimese põhihoiakute üle. Müstiliste ja piibellike tekstide sisu avatakse tänapäeva lugejale. Teekonna palved ja vaimsed argipäevaharjutused aitavad saavutada vaimset küpsust.
Teemad: Eluabi, Psühholoogia, Religioon, Soodus
 
Kristlike pühade päritolu. Süvapsühholoogiline ja astroloogiline käsitlusviis Hind: 14.90 € 7.45 €
Bittlinger, Arnold Lisa ostukorvi
"Paljudele inimestele on ristiusu pühad saanud hämmelduseks. Nad ei tea, mida nendega peale hakata. Nii näiteks on perekond, kes advendiajal igal õhtul advendipärja juurde koguneb, advendilaule laulab ja teisi advendikombeid täidab (nagu kogesin veel minagi isakodus), saanud harulduseks. Ristiusu pühade ammustest aegadest tuttavad sümbolid on tänapäeval kõnekad üksnes vähestele inimestele.
Teemad: Eluabi, Psühholoogia, Religioon, Soodus
 
Õnn, rahulolu ja elu mõte Hind: 5.90 €
Grom, Bernhard Lisa ostukorvi
Loengukursus Tartu Ülikooli usuteaduskonnas
17-21. okt 2005

Loengusarjas otsitakse vastuseid küsimusele: kui kaua ja miks saab inimene pidada oma elu väärtuslikuks ja elamisväärseks?
Kursuse eesmärgiks on käsitleda selliste omavahel tihedalt seotud teemade - nagu õnn, rahulolu ja elumõte - põhiküsimusi ning näidata nende interdistsiplinaarset iseloomu.
Teemad: Psühholoogia, Religioon
 
Julge elu unelm. Rühmamatku loovusesse Hind: 7.90 €
Lindqvist, Martti Lisa ostukorvi
Ükskõik, mida keegi Jumalast mõtleb või usub, puudutab teda mõte inimesest kui Jumala nähtud unest. See on lähedane C. G. Jungi mõttele, et taime olemus peitub tema juurtes. Õitsemine on üksnes hetkeline vorm. Meie oleme nii uni kui ka selle une seletus, aga iga unenägu on palju enamat kui ükski unenäo tõlgendus. Uni liigub alateadvuses, võõras ja põnevas maailmas, mille üle me ei saa kunagi valitseda. Uni puudutab teadliku ja alateadliku, mineviku ja tuleviku tasandeid.
Teemad: Psühholoogia
 
Vaimulikud harjutused argipäevaks Hind: 4.95 €
Grün, Anselm Raamat on otsas
Tuntud ja kogenud vaimulike harjutuste meister Anselm Grün pakub välja meditatsioonide tsükli, mida igaüks võib individuaalselt läbi teha. Kaksteist meditatsiooni võimaldavad argielust tagasi tõmbuda vaikusesse ja palvesse. Advent ja paast on selleks kõige sobivamad ajad, kuid loomulikult võib kogu aasta vältel võtta enesele aega vaimulike harjutuste jaoks. Sellest raamatust leiab näpunäiteid, kuidas järjepidevalt meditatsiooniga tegeleda ja ise endale harjutuste tsüklit koostada.
Teemad: Eluabi, Psühholoogia, Religioon
 
Mõttetahe. Valitud ettekanded logoteraapiast Hind: 9.90 €
Frankl, Viktor E Lisa ostukorvi
Neuroloog ja psühhiaater Viktor E. Frankl on logoteraapia rajaja. See on psühhoteraapia kolmas Viini koolkond. Raamat sisaldab Frankli tähtsamaid ettekandeid, mis tähistavad tema teaduslikku arenguteed. Kõik artiklid käsitlevad üht teemat: inimene mõtte, logose otsingul.
Teemad: Psühholoogia
 
Laste unerännud Hind: 8.90 €
Rabenschlag, Ulrich Lisa ostukorvi
Maailm, milles lapsed öösiti rändavad, on põnev ja kirev. Seetõttu, kui lapsel on probleeme unega, peaksid vanemad tema öist maailma tundma õppima. Vaevalt on ükski teine lastepsühholoog laste unerände nii põhjalikult uurinud kui selle raamatu autor. Oma "lasteune uurimisgrupiga" Freiburgi laste- ja noorteea psühhiaatria ja psühhoteraapia haigla juures on ta aastaid nõustanud ning aidanud lapsi ja perekondi Freiburgi laste-unekiirabi kaudu, mis on esimene omataoline Saksamaal. Laste uni ja kõik, mis unerännu ajal sünnib, on eluliselt tähtis. Laps õpib selles maailmas olukordi lahendama, hirmudest üle saama, ohtusid trotsima, riske enda peale võtma ning julgeid ideid teoks tegema.
Teemad: Eluabi, Psühholoogia
Eelmised 1 | 2 Järgmised