ANIMALIA BIBLICA. Lugusid Piibli loomadest Hind: 9.90 € 4.95 €
Laasimer, Ingmar Lisa ostukorvi
Piibli loomadest kirjutama ajendas autorit püha maa külastamine 2013. aasta kevadel ning rändtirtsuparve nägemine. Piiblis nimetatakse ligikaudu 140 looma. Kes nad niisugused on ja milline tähtsus oli neil piiblirahvastele? Iga looma puhul on püütud leida viiteid pühakirjatekstile. Samas on paljud loomad Eesti lugejale suhteliselt võõrad ja ehk on lihtsalt huvitav neist rohkem teada saada.
Teemad: Leksika, Religioon, Soodus
 
Jeesuse elutee 14 peatust Hind: 10.32 € 8.26 €
Nolte, Eva-Maria, Wrembek SJ, Christoph Lisa ostukorvi
Võttes aluseks lähtepositsiooni, et Jeesuse elu viis ta ristile, otsib Christoph Wrembek naatsaretlase tegudest ja sõnadest märke, mis juba viitavad hukkamõistvale otsusele ja ristile, kuna Jeesus ei pidanud kinni Moosese Toora ainulisest mõõdupuust. Seejuures liigub autor teadlikult traditsioonilise ristitee 14 peatust mööda, lisades sellele sama arvu sündmusi Jeesuse elust.
Teemad: Leksika, Religioon, Soodus
 
Sissejuhatus kristlusesse Hind: 15.90 € 12.72 €
Ratzinger, Joseph Lisa ostukorvi
Joseph Ratzingeri peateost "Sissejuhatus kristlusesse" võib juba praegu nimetada klassikaks. See on kirjutatud vahetult pärast II Vatikani kirikukogu 1968. a ning on aktuaalne tänapäevalgi.
Teemad: Leksika, Religioon
 
Kristlike ordude kultuurilugu Hind: 14.90 €
Dinzelbacher, Peter, Hogg, James Lester Lisa ostukorvi
Kujutlus kristlikest ordudest tänapäeva ühiskonnas on vastuoluline. Paljude teadvuses kuuluvad kloostrid ja orduliikmed kindlalt minevikku. Munki ja nunni, kes alluvad nüüdisajal kolmele vandetõotusele - vaesusele, kasinusele ja kuulekusele -, peetakse anakronismiks. Ent samas avaldab orduelu üha rohkematele inimestele lummavat mõju. Paljud on tunnetanud vajadust puhkuse ajal kloostrit külastada või seal meditatiivselt hinge tõmmata. Kloostritest on kujunenud meie rahu ja keskendumise, argipäevakorra, ühiselu, vaimsuse ja lõpuks ka elumõtte otsingu kehastus.
Teemad: Ajalugu, Leksika, Religioon
 
Saksa-eesti, eesti-saksa anatoomiasõnastik Hind: 2.95 €
Kask, Kaidi, Lill, Mari Lisa ostukorvi
Käesolev sõnastik pakub abi eelkõige tõlkijatele, tudengitele ja meditsiini­töötajatele, aga ka tavainimestele, kes puutuvad kokku saksakeelsete meditsiini­terminitega. Sõnastiku koostamisel lähtuti põhimõttest, et see sisaldaks suhteliselt piiratud mahu juures võimalikult kompaktset loendit inimese kehaga seotud terminitest (kehaosad, tähtsamad luud ja lihased, organid ja nende alajaotused). Füsioloogilisi, kliinilisi ja patoloogilisi aspekte on võimaluse korral välditud.
Teemad: Keeleteadus, Leksika
 
Super-Eesti II. Eesti rekordid 4 Hind: 9.90 € 2.97 €
Kees, Heino Lisa ostukorvi
Eesti rekordite raamat. Juba neljandat korda on autor kokku kogunud Eestiga seotud tippsaavutused ja -sündmused. Kaante vahele on mahtunud andmed väga erinevatest valdkondadest: ajalugu, põllumajandus, sport, haridus jne. Raamat pakub põnevat lugemist ja kuhjaga üllatavaid fakte.
Teemad: Leksika