Laste unerännud Hind: 8.90 €
Ulrich Rabenschlag Trüki info
Maailm, milles lapsed öösiti rändavad, on põnev ja kirev. Seetõttu, kui lapsel on probleeme unega, peaksid vanemad tema öist maailma tundma õppima. Vaevalt on ükski teine lastepsühholoog laste unerände nii põhjalikult uurinud kui selle raamatu autor. Oma "lasteune uurimisgrupiga" Freiburgi laste- ja noorteea psühhiaatria ja psühhoteraapia haigla juures on ta aastaid nõustanud ning aidanud lapsi ja perekondi Freiburgi laste-unekiirabi kaudu, mis on esimene omataoline Saksamaal. Laste uni ja kõik, mis unerännu ajal sünnib, on eluliselt tähtis. Laps õpib selles maailmas olukordi lahendama, hirmudest üle saama, ohtusid trotsima, riske enda peale võtma ning julgeid ideid teoks tegema.

Asjalik käsiraamat kõigile vanematele ja kasvatajatele.
Dr. Ulrich Rabenschlag, laste ja noorte psühhiaater ning diplomeeritud psühholoog Freiburgi Ülikooli Kliinikumis. Freiburgi lasteune uurimisgrupi initsiaator ja teaduslik esindaja.

Kuidas saavad vanemad kaasa aidata, et nende laste uni oleks rahulik? Mida näiteks peab tegema (või tegemata jätma), kui lapsel on hirmu- ja õudusunenäod, kui ta kõnnib unes, märgab voodit, räägib unes, kiristab hambaid, raputab pead? Vanemad saavad sellest raamatust teada, mida vajab laps, et tema uni oleks kosutav ja hea.

Tõlkinud Kersti Rist
Toimetanud Helju Vals
Kaanekujundus Alide Zvorowsky

Ilmumisaeg 2000

Pehmekaaneline, 156 lk, 145x205
ISBN 9985-876-13-X

» Loe katkendit raamatust...


Seotud teemad: Eluabi, Psühholoogia
Seotud kategooriad: Väga soodsalt
Lisa ostukorvi Lisa ostukorvi
« tagasi