Pudelist välja Hind: 12.90 € 6.45 €
Graham Webb Trüki info
Mina-vormis kirjutatud raamat toob meie ette ühe kangelasliku mehe eluloo. Sündinud varjatud spina bifida´ga, tuli Grahamil juba väga noorelt hakkama saada haigusest põhjustatud ebameeldivate väljakutsetega - saladustega, mida ta koolikaaslaste ees vapralt varjama õppis. Kui ta halva õppeedukuse pärast 15-aastaselt koolist välja kukkus, ei langenud ta masendusse, vaid hakkas otsima sobivat tööd. Juhuse tahtel sattus ta juuksuriõpilaseks ning sellest kasvas välja midagi erakordset - üle maailma tuntud ilutööstuse ärimees.
Graham Webb´i elu on näide, kuidas saadakse "ajalehepoisist miljonäriks". Ta tõestas, et selleks ei pea just elitaarkoolis ja Oxfordi Ülikoolis käima.

Ta on osanud oma karjääri edukalt kokku sobitada kirega professionaalse trummimängu vastu ning nautinud esinemisi mitmetel lavadel.
Väga tähtsal kohal on Grahamil perekond ja sõbrad. Oma hea sõbranna Mandyga on ta nüüdseks abielus olnud üle 30 aasta. Paradoksaalne, et ajal, kui arstid arvasid, et Graham lapsi ei saa, oli tal juba kaks last olemas! Ja praeguseks on ta nelja toreda, musikaalse, aktiivse lapse isa.
Tema saavutusi on riiklikult hinnatud Briti Impeeriumi Medaliga.
Elades täisverelist, juhustega pikitud elu, ei kartnud ta alustada äritegevust Ameerikas ja praeguseks on temanimelisi juuksurikoole üle kogu Ameerika, rääkimata Inglismaast.
Graham Webb´i eluloo-raamat on väga innustav ja südamlik - eriti neile lugejatele, kes mingil põhjusel endas kahtlevad või ei leia oma puudest tingitult jõudu omaenda eluga edasi minna.
Lugedes seda optimistlikku ülestunnistust, hakkavad lugeja hingekeeled kaasa võnkuma ning tekib tunne, et tõene on Grahami moto: KÕIK ON VÕIMALIK.


Tõlkinud Allan Vibur
Toimetanud Evi Laido
Kaanekujundus Maarja Vannas

Ilmumisaeg 03.12.2014

Pehmekaaneline, 496 lk, 148 x 210 mm
ISBN 978-9949-509-16-4

» Loe katkendit raamatust...


Seotud teemad: Ajalugu, Eluabi, Ilukirjandus
Seotud kategooriad: Väga soodsalt
Lisa ostukorvi Lisa ostukorvi
« tagasi