Fritz Riemann
 
Autoril on 3 raamatut:
Astroloogia on eluabi õpetus Hind: 2.95 €
Riemann, Fritz Lisa ostukorvi
Selles raamatus vahendab Fritz Riemann vastutusrikka astroloogilise nõustamise kogemusi. Ta on veendunud, et astroloogiat arukalt tõlgendades suudab inimene iseennast ja teisi paremini mõista, selgitada välja sättumus, võimalused ja ohud, ent mingit abi ei näe ta ´õnne´ või ´ebaõnne´ fatalistlikest ennustustest.
Teemad: Psühholoogia
 
Võime armastada Hind: 6.95 €
Riemann, Fritz Lisa ostukorvi
Tuntud psühhoanalüütik Fritz Riemann käsitleb isikuvabadust ja isiklikku vastutust inimkooslustes läbi armastuse prisma. Elu peamine nõue on Riemanni järgi vastutus elu eest - lootmata, et miski iseenesest toimiks.
See sisaldab vastutust kasvatada varasest lapseeast alates võimet armastada ning luua ikka ja jälle inimlikku soojust ja lähedust pakkuvad tingimused selleks, et armastamise võime tärkaks ka seal, kus armastusest on olnud puudus.
Teemad: Psühholoogia
 
Vananemise kunst Hind: 1.95 €
Riemann, Fritz Lisa ostukorvi
Vanaduse lähenedes kerkivad inimese ette uued küsimused, elu nõuab hoiakute ja mõtlemise muutust. Vanadus ei tohiks olla eluperiood, mil elatakse veel vaid mälestustest ning ainsaks huviks on omaenese tervis.
Tänapäeva inimesel on mõneti raskem valmistuda vanaduseks ja surmaks. Varem jäeti paljud asjad Jumala, saatuse või looduse hooleks. Nüüd aga arvatakse, et suur osa sellest, mida varem peeti saatuseks, sõltub inimesest endast ning me ise juhime oma elukäiku. Seepärast on meie aja inimestel niivõrd raske leppida paratamatuga.
Teemad: Psühholoogia
« tagasi